Srbski dvojec v vrstah Sacramento Kingsov, Bogdanović-Bjelica, je z rekordnim učinkom popeljal svoje moštvo do zmage nad Portlandom.

Portland so ugnali z rezultatom 107:99 in tako prišli do letošnje četrte zmage. Največ zaslug za zmago gre pripisati prav obema Srboma v ekipi, Bogdanu Bogdanoviću in Nemanji Bjelici.

Bogdanović je dosegel 25 točk (met iz igre 8/19), ob tem pa zbral še tri skoke, 10 asistenc in štiri pridobljene žoge. Sijajno partijo je prikazal tudi Bjelica, ki je tekmo začel v prvi postavi in v 36 minutah igre dosegel 19 točk (met iz igre 8/14), temu pa dodal še 12 skokov in štiri asistence.

Kingsi so Portland zlomili v tretji četrtini, ki so jo dobili z rezultatom 35:21. Potem, ko so sezono začeli s petimi zaporednimi porazi, so na zadnjih petih tekmah obrnili krivuljo in slavili štirikrat. Pri gostih sta bila standardno najboljša strelca Damian Lillard s 27 točkami in C.J. McCollum s 24-timi.