K40: Komenda v gosteh ugnala Megaflor Kranj

Tekmo so strelsko odlično odprli gostje, ki so na glavni odmor odšli s prednostjo 20 točk. Ekipa Megaflor je v tretji četrtini zaostanek zmanjšala na samo 9 točk. Kaj več domačinom tokrat ni uspelo. Končni rezultat je bil 66:73 za goste. Pri domačih je 17 točk dosegel Andraž Antolovič, pri gostih pa 22 Aljoša Zorman.

2. krog – 1. Liga K40 (skupina 1)
Megaflor : KK Komenda 66:73 (15:23, 8:20, 23:12, 20:18)
Statistika tekme

Gregor Hlebec, Megaflor: Tekmo smo slabo začeli brez prave želje. Na koncu smo se Komendi približali, za kaj več pa je zmanjkalo časa. Čestitke Komendi za zmago.
Anže Štern, Komenda: V tekmo smo šli odločno na zmago. Po nekaj zadetih koših in dobri obrambi smo višali prednost. V drugem polčasu so gostitelji prevzeli pobudo, vendar smo v ključnih trenutkih imele zbrane misli, ter zadeli pomembne koše. Tekmo smo zmagali, za kar se moram zahvaliti vsem igralcem in strokovnemu štabu. Čestitke nasprotniku za dobro igro in se že veselimo povratne tekme.