Cedevita prihodnjo sezono v hrvaški prvi ligi

Cedevita Junior je na tretji, odločilni tekmi za naslov prvaka druge hrvaške košarkarske lige in uvrstitev v Premijer ligo z rezultatom 82:78 premagala Dinamo Zagreb.

Tekmo so bolje začeli domačini, ki so si v prvi četrtini priborili vodstvo. Nato je Dinamo z zelo dobro predstavo v drugi četrtini prišel do vodstva ob polčasu. V nadaljevanju so najizkušenejši Ušić, Krstanović in Smajlagić Cedevito popeljali do vodstva. V zadnji četrtini je bil dovolj skoncentriran Karlo Vragović, ki je zagotovil zmago domačih v košarkarski dvorani Cedevita.

Najbolj razpoložen pri Cedeviti je bil David Ušić, ki je prispeval 17 točk, 8 skokov in 2 asistenci. Pri Dinamu pa je bil najboljši Garafolić, ki je dosegel 21 točk in 8 skokov.