Vlatko Čančar je ob porazu s 113:88 proti ekipi Lakeland Magic prikazal svojo najboljšo predstavo v letošnji sezoni.

Čančar, ki je bil na NBA naboru leta 2017 kot 49. izbran iz strani Denver Nuggetsov, se je pred letošnjo sezono preselil v glavno mesto Kolorada, na začetku sezone pa dočakal skromno minutažo. Zdaj si poskuša novo priložnost in večjo vlogo v ekipi priboriti prek razvojne lige NBA v moštvu Erie BayHawks. Za njim je tretja tekma v novem moštvu, iz tekme v tekmo pa kaže boljše predstave.

Tokrat so gostovali pri floridskem Lakelandu, tekmo pa praktično izgubili že v prvo četrtini, ki so jo domači dobili s 37:18. Čančar je srečanje začel na zanj netipičnem položaju branilca, v 31. minutah igre pa vknjižil svoj prvi dvojni dvojček to sezono, saj je zbral 13 točk in 11 skokov.

Najboljše trenutke slovenskega krilnega košarkarja iz tekme si lahko ogledate spodaj: