Pomeni huda poškodba konec sezone za Dončićevega soigralca?

Dallas je danes ponoči s 107:110 izgubil z L.A. Clippersi, za nameček pa se je grdo poškodoval še Dwight Powell.

Do nesrečne poškodbe je prišlo dobre tri minute koncem prve četrtine. Powell se je brez kontakta pognal v prodor, pri tem pa si, kot vse kaže, strgal desno Ahilovo tetivo. Rick Carlisle je sicer dejal, da bodo počakali na rezultate preiskave z magnetno resonanco, toda kot poroča Shams Charania, bo Powell zaradi poškodbe najverjetneje odsoten vse do konca sezone.

To je zares hud udarec za Dallas, saj je kanadski center tvoril udarno navezo z Dončićem, predvsem v igri pick&roll igri.  Po poškodbi se je pod koš sicer vrnil Kristaps Porzingis, toda kaj hitro se lahko zgodi, da bo zaradi težav s kolenom v prihodnosti moral izpustiti še kakšno tekmo.