Nora predstava in nadaljevanje zmagovite forme

Ponoči so Warriorsi igrali doma proti Atlanti in zmagali z rezultatom 127:113. Z zmago so vpisali že deveto v prvenstvu, ob tem pa imajo samo en poraz. Na zahodni konferenci tako prepričljivo vodijo. Atlanta je dvanajsta na vzhodni konferenci.

Hawksi so bili v prvem polčasu boljši nasprotnik in ga tudi dobili. V drug polčas pa so domači na parket stopili bolj odločno, prikazali igro katera jih krasi že celotno sezono in na krilih vročega Curryja slavili končno zmago. Najuspešnejši posameznik na tekmi je bil prav Stephen Curry, ki je prispeval kar 50 točk, temu dodal 7 skokov in 10 podaj. Lahko bi rekli, da je kar sam premagal nasprotno ekipo. Ob zmagi domače ekipe je 16 točk dodal Jordan Poole, 13 točk pa je prispeval Andrew Wiggins.

Goste je v igri držal Trae Young, ki je prispeval 28 točk, dodal je 3 skoke in 9 podaj. John Collins je prispeval 19 točk.

Predstavo večera in kar devet zadetih trojk si morate pogledati v videoposnetku.