Krka hudo poražena v Zagrebu

Krka hudo izgubila proti Ciboni (vir: ABAliga)

Cibona je na tekmi sedmega kroga premagala novomeško Krko, ki je vpisala še en precej hud poraz v letošnji sezoni lige ABA. Tokrat so košarkarji Krke v Zagrebu izgubili z rezultatom 90:52.

Zagrebška ekipa je imela ob polčasu toliko točk, kolikor jih je Krki uspelo zbrati v celi tekmi – dvainpetdeset. Rezultat ob polčasu je bil tako 52-28 in Cibona te prednosti ni izpustila iz rok. Zagrebčani so tako prekinili niz treh zaporednih porazov in so v sezoni zabeležili štiri zmage in tri poraze.

Krka je zabeležila že svoj četrti poraz v sezoni in še vedno ostaja brez zmage na gostovanjih. Štirim zmagam so v tej sezoni pripisali še tri zmage. Proti Ciboni so igrali brez Stergarja, Špana in Stavrova. Edini član ekipe, ki je presegel deset točk je bil T. J. Gibbs, ki jih je dosegel petnajst. Stipčevič jih je dodal 9, Macura 6, Arapovič in Kosi pa 5.

To je bil drugi najhujši poraz Krke v tej sezoni, ko je na koncu oktobra v Beogradu z rezultatom 92-45 izgubila proti Partizanu.