Martin Krampelj debitiral proti Real Madridu

V 14. krogu španske lige Endesa je Real Madrid visoko s 91:60 ugnal Morabanc Andorro.

Vodilno moštvo španske lige je v domači dvorani WiZink Center gostilo Andorro. Člani kraljevega kluba so hitro zagospodarili na terenu in že ob polčasu so po odlični drugi četrtini, ki so jo dobili s 26:2, vodili za 36 točk. O premoči Reala priča tudi podatek, da je to bila četrta najvišja prednost ob polčasu v zgodovini španske prve lige. Drugi polčas je bil nato le še formalnost, gostje pa so do konca le nekoliko omilili poraz.

Najboljši igralec obračuna je bil visokorasli Walter Tavares, ki je zbral 11 točk in 12 skokov. Novinec v vrstah gostov Martin Krampelj, ki je pred nekaj dnevi k Andorri prišel kot posojen igralec Cedevite Olimpije, je ob debiju igral 7 minut, v tem času pa ostal brez točk (met iz igre 0/5), zbral pa je dva skoka.