Luka Dončić jezo stresel nad trenerja!

Luka Dončić jezo stresel nad trenerja

Dallas je izgubil šesto tekmo serije proti Los Angeles Clippersom. Luka Dončić je sicer dosegel 29 točk, 11 podaj in 8 skokov, z izjemo Hardawaya mlajšega (23 točk) pa prave pomoči ni prejel. Ko je Dallas še zadnjič na tekmi vodil je trener Rick Carlysle vzel minuto odmora, s čimer je močno razjezil Dončića.

Šesta tekma serije, ki se je igrala v Dallasu, bi lahko bila zadnja in odločilna. Temu ni bilo tako, saj smo v tej seriji doživeli precej zanimiv rekord. Še nikoli v zgodovini lige se ni zgodilo, da bi na kar šestih zaporednih tekmah serije zmagala gostujoča ekipa. Lahko pa bi bilo drugače, saj je Dallas sedem minut pred koncem tekme vodil. Rick Carlysle je zaprosil za minuto odmora kljub negodovanju Dončića, ki ga je sprva prosil, da ga ne rabijo, nato pa je to prešlo v frustracijo sredi minute odmora.

“Sem ti rekel, da ne jemlji odmora, če ga ne rabimo,” je bil vidno razočaran Dončić po odločitvi svojega trenerja. Clippersi so po trojki Georga povedli z rezultatom 82:97, a je Dallas hitro odgovoril z delnim izidom 8-2. Dallas je bil v naletu, ki ga je prekinil njihov trener.

Tekma se je izšla tako kot se je, serija se seli v Los Angeles na legendarno sedmo tekmo. Prednost domačega igrišča v tem dvoboju očitno ne obstaja. Vso statistiko in zanimivost današnje tekme si lahko ogledate v našem prispevku Dallasu ni uspelo, igrala se bo sedma tekma.