Krka zelo visoko poražena v Podgorici

Krka : Budućnost (vir: buducnost)

Košarkarji Krkeso v 12. krogu visoko, s 64-110 (18-30, 20-21, 15-32, 11-27) izgubili z Budučnostjo v Podgorici in doživeli deveti poraz v AdmiralBet ABA ligi.

Krkaši so tokrat bili brez Hasahna Frencha in Leona Strgarja, po dolgem času pa so lahko računali na Andreja Stavrova in Adonisa Thomasa. Začeli so v petorki Rok Stipćević, Luka Laporni, Miha Škedelj, Adonis Thomas in Jurij Macura. Domači so povedli s 5-0, a so se jim Krkaši sredi tretje minute približali na 7-6. Domači so nato naredili delni izidi 13-1 in ušli na dvomestno prednost (20-7). Po prvi četrtini je bilo 30-18. Domači so dosegli tudi prvih šest točk v drugi četrtini in nato imeli štirikrat 19 točk prednosti, naši košarkarji pa so se do konca polčasa približali na 13 točk (51-38)

Drugi polčas so domači odprli z delnim izidom 13-0 in tako že odločili tekmo, do konca tekme pa so prednost le še povečevali.