Koper Primorska z visokim porazom proti Igokei

V tretjem krogu lige ABA so košarkarji Kopra primorske na gostovanju pri Igokei visoko izgubili. Gostitelji so bili, za razliko od druge četrtine, bolj učinkovita ekipa, visoko zmago pa so potrdili v zadnjem delu obračuna. Končni izid je bil 89:71.

Po izenačenem začetku je Igokea v zadnjih minutah prve četrtine s serijo 10:2 uspela uiti na zavidljivo prednost. V naslednjih desetih minutah košarkarjem primorske sicer ni uspelo povečati, to pa je bilo tudi vse kar je bilo moč storiti. Že v tretji četrtini je bosanski predstavnik povedel za 16 in ta naskok obdržal pred zadnjim delom.

Igokea je pri rezultatu 86:58 v zadnji četrtini vodila tudi že za 28 točk, Primorski pa je v zaključku le malce uspelo oblažiti, kljub vsemu, visok poraz.