Jusuf Nurkić je odigral tekmo sezone

Ekipa Portlanda je gostovala pri Sacramentu in izgubila z rezultatom 125:121. Spremljali smo lahko zelo izenačeno srečanje, vendar je v zaključku tekme domačim košarkarjem uspelo ohraniti trezno glavo in se veseliti nove zelo pomembne zmage.

Jusuf Nurkić je poskrbel za svojo najboljšo igro v tej sezoni, vendar sta bila z Lillardom premalo za končno slavje na vročemu gostovanju. Končnega zmagovalca je nekje pol minute pred koncem srečanja odločil Marvin Bagley, z zadeto trojko je postavil rezultat 121:114. Ekipa Portlanda je do konca srečanja uspela razliko le zmanjšati.

V 32 minutah na parketu je Nurkić dosegel fantastičen dvojni dvojček. Za ekipo je prispeval 28 točk, dodal je 17 skokov, 5 podaj in ukradeno žogo. Najučinkovitejši posameznik na srečanju pa je bil Damian Lillard, ki je prispeval 32 točk, dodal 6 skokov in 10 podaj.