Dončić izgubil živce, izključen tudi Kidd (VIDEO)

Luka Dončić je bil na tekmi proti Minnesoti izključen dve minuti pred koncem tretje četrtine, ker se je jezil na sodnika.  Živce je izgubil tudi trener Jason Kidd, zato sta oba odšla v garderobo. Minnesota je slavila s 116:106.

Dončić je tokrat zbral 19 točk, 7 podaj in 6 skokov, izgubil pa je štiri žoge. Minnesota je povedla s 85:69, potem ko je Luka Dončić prejel dve zaporedni tehnični napaki, ker se je jezil na sodnika. Ta je piskal osebno napako Reggieju Bullocku, a se v napadu prej, ko je osebno napako zahteval Dončić, piščalka ni oglasila. Sodnik Rodney Mott je imel dovolj pritožb, zato je Dončića izključil.

Z odločitvijo se ni strinjal niti Kidd, ki je sodniku Nicku Buchertu sledil kar na drugo stran igrišča. S tem pa si je tudi sam prislužil izključitev.