19 točk Dragića premalo za skalp neporaženega Bayerna

V dresu Ulma je odlično tekmo znova prikazal Zoran Dragić.

Skupaj s soigralci je slovenski reprezentant gostoval v Audi Domu pri Bayern Munichu. Ulm je na srečanju vodil le na začetku s 4:6, nato pa so vodstvo prevzeli domači in ga do konca več niso izpustili iz rok. Zoran Dragić je v 23. minuth ob metu iz igre 7/11 dosegel 19 točk, ob tem pa zbral še tri skoke in dve asistenci, a brez prave pomoči soigralcev ni uspel resneje ogroziti zmage zvezdniškega Bayerna.

Bayern trenutno še neporažen z devetimi zmagami kraljuje na vrhu lestvice nemške Bundeslige, Ulm pa z izkupičkom treh zmag in šestih porazov zaseda šele 13. mesto.

Jaka Lakovič, trener Ulma:

Bayern je zasluženo slavil. Tekma se je od prve do zadnje minute odvijala le v eno smer. S tem mislim predvsem na intenziteto in fizično igro, v čemer je Munich več kot očitno superioren. V nobenem delu igre nismo uspeli Munichu parirati v intenziteti igre.”

FC Bayern Munich – Ratiopharm Ulm 83:69 (20:17, 27:18, 25:15, 11:19)