Na uvodu v sezono je do zmage proti Memphis Grizzliesom s 120-101 uspelo priti tudi Miami Heatu.

Zlati Goran Dragić je s to tekmo začel novo obdobje v karieri, saj bo v letošnji sezoni v igro vstopal iz klopi. V novi vlogi se kot kaže odlično znajde, saj je danes dosegel 19 točk, 3 skoke in 3 podaje v le 25 minutah igre. Odlično srečanje je odigral v letošnji sezoni prvi organizator igre Justise Winslow, ki je zbral 27 točk, 7 skokov in 7 podaj. Miami je novo obdobje začel brez velike poletne okrepitve Jimmya Butlerja, ki je tekmo izpustil iz do sedaj neznanih osebnih razlogov.

Namesto njega je več priložnosti za igro dobil Derrick Jones Jr., ki je znova poskrbel za potezo večera. Na začetku druge četrtine je po pick&rollu in lepi podaji Dragića sprejel žogo in živalsko zabil prek Jonasa Valančiunasa. Zagotovo se lahko v letošnji sezoni nadejamo še več takšnih akcij letečega Američana.