Po tritedenski odsotnosti zaradi poškodbe dimelj se je na parket več kot uspešno vrnil Goran Dragić.

V noči iz petka na soboto je Miami doma s 129:114 zanesljivo ugnal razglašene New York Knickse in prišel že do 21. letošnje zmage, s čimer so se na lestvici vzhoda ponovno povzpeli na tretje mesto. Trikratni prvaki lige NBA so vodili že za 34 točk, zaradi česar so igralci iz prve peterke v zadnji četrtini dobili zaslužen počitek.

Goran Dragić je v igro ponovno vstopil iz klopi in pri tem odlično opravil svojo nalogo. V le 24. minutah igre je dosegel 18 točk, ob tem pa podelil še osem asistenc. Nad njegovo predstavo ob povratku so bili navdušeni tudi soigralci in navijači, ki ga majo več kot očitno zelo radi.

Ob tem je bil Dragić tudi sam zadovoljen s svojo igro, kar je jasno povedal tudi po srečanju: “Ob vrnitvi se skušaš spet prilagoditi sistemu. Počutil sem se, kot da ne bi izpustil nobene tekme.”