Kljub odsotnosti Luke Dončića in Kristapsa Porzingisa, je Dallas prišel do zmage nad Charlottom.

Končni izid je bil 116:100 v korist Mavericskov, ob zmagi pa je blestel predvsem Seth Curry, ki je bil na uvodu v obračun nezgrešljiv. Zadel je namreč prvih deset metov iz igre, prvič pa je zgrešil šele sredi tretje četrtine. Tekma je bila odločena že pred zadnjimi 12. minutami igre, saj je Dallas takrat vodil s 94:65.

Curry je bil na koncu s 26 točkami tudi prvi strelec Dallasa, temu pa je dodal še šest skokov in tri asistence. Ostali soigralci Luke Dončića so si točke precej enakomerno razdelili, saj jih je 15 dosegel Willie Cauley-Stein, 14 Tim Hardaway Jr., 13 pa Dorian Finney-Smith in Jalen Brunson.

Curry pa si bo tekmo zagotovo zapomnil po še nečem drugem. Na tem obračunu je namreč trojke metal 6/8, s čimer je na vrhu lestvice odstotka meta za tri točke med aktivnimi igralci prehitel svojega brata Stepha Currya.

Seth je trenutno na vrhu z 43,57 % zadetimi meti za tri točke, tesno pa mu sledi Steph s 43,51 % uspešnostjo. Na tretjem mestu najdemo Kyla Korvera, na četrtem Joeja Harrisa in na petem Klaya Thompsona.