Luka Dončić

Luka Dončić je z Dallasom gostoval v Bay Areni pri Golden State Warriorsih. Deset minut pred koncem so košarkarji GSW vodili z 19 točkami razlike, na koncu pa je zmagal Dallas s šestimi točkami razlike, kar je bilo tudi njihovo najvišje vodstvo na tekmi.

Deset minut pred koncem je Damion Lee zadel polaganje za rezultat 74:93 v korist domačinov. Sledil je preobrat, ki ga je v veliki meri zrežiral Spencer Dinwiddie, pomagal pa mu je tudi Luka Dončić. Dinwiddie je 10 od svojih 24 točk dosegel prav v zadnji četrtini, ki jo je Dallas dobil s 33:13.

Luka Dončić je na prvi pogled blestel s 34 točkami, 12 skoki in 2 podajami, a imel tudi 9 izgubljenih žog. “Skoraj si imel trojni dvojček,” se je z njim pošalil trener Jason Kidd.