Dallas je ponoči v svoji dvorani gostil ekipo Denverja in slavil zmago z rezultatom 111:101. Ekipa si je zmago zagotovila v tretji četrtini, v zadnji pa zmago samo potrdila. Razpoloženi Jokić pri gostih ni bil dovolj za preobrat.

Luka si je minuto pred koncem poškodoval gleženj, a kot kaže ni šlo za nič hujšega saj je normalno odkorakal do klopi. Tekmo je zaključil z 23 točkami, dodal 8 skokov in 11 podaj. Kristaps je na tekmi prispeval 29 točk, dodal 11 skokov in 3 podaje. Za goste je Nikola Jokić prispeval 35 točk, dodal 16 skokov in 6 podaj.

Na zahodni konferenci je Dallas tako še vedno tretji z razmerjem zmag in porazov (9-4), Denver pa se nahaja na četrtem mestu z razmerjem (9-5). Podatek, ki pa lahko kočno riše malo nasmeha na obraz Luki in ekipi pa je, da so končno prikazali predstavo in slavili proti ekipi, ki velja za eno izmed boljših v ligi.

Potezo ogrevanja si poglejte v videoposnetku.