Košarkarji Dallasa so ponoči dosegli novo pomembno zmago proti ekipi Utah Jazz, s katero bi se lahko kmalu srečali že v prvem krogu končnice.

Dallas Mavericksi so na domači tekmi s 1114:100 ugnali Utah Jazz, s čimer so se na lestvici zahodne konference povzpeli na četrto mesto. Luka Dončić je odigral izvrstno tekmo, s katero je ponovno dokazal, da skupaj z Nikolo Jokićem in Joelom Embiidom, spada med glavne kandidate za prejem naziva MVP. Luka je v 33 minutah na parketu dosegel 32 točk in 10 skokov, za glavni vrhunec srečanja pa je poskrbel ob koncu druge četrtine. Sedem sekund pred koncem, je z značilnim step-backom ugnal Royceja O’nealeja in s trojko ob zvoku sirene znižal zaostanek Dallasa na 58:59.