Giannis Antetokounmpo je v nedeljo ob zmagi Milwaukee Bucks nad Washington Wizards s 117:111 uprizoril še eno izjemno predstavo. Bucksi so se po sobotni prekinitvi niza 16 zmag, ki je uspela Philadelphia 76ers, vrnili na zmagovita pota, predvsem po zaslugi Antetokounmpa, ki je dosegel trojni dvojček. Vendar ta, je bil vse prej kot navaden.

V četrti četrtini, ko sta Antetokounmpu do trojnega dvojčka manjkala le še dva skoka, je dobil obrambni met po zgrešeni trojki Coreyja Kisperta. Zvezdnik Bucksov se je zavedal, da potrebuje še en skok, zato je namerno zgrešil met na drugi strani in ob izteku ure v statistiko ponovno trikrat vpisal dvomestno število.

Komentatorji tekme sprva niso bili prepričani, ali je zadnji skok štel, vendar je bilo po ponovnem preverjanju pri statistikih potrjeno, da je Antetokounmpo v 36 minutah igre dosegel 23 točk, 10 skokov in 13 asistenc.