Šesto medsebojno srečanje Luke Dončića in Gorana Dragića je tokrat pripadlo Luki. Kljub temu, da so Netsi rezultat v svojih rokah držali večji del tekme, so se telički iz Teksasa v zadnji četrtini le prebudili in rezultat obrnili v svojo korist (111-113).

Slovenski dvoboj v Barclays centru v Brooklynu je tokrat zaznamovala velika vrnitev Dallasa v zadnji četrtini. Po zaostanku za 13 točk so Mavsi zadnjo četrtino dobili s 34-20 in si z metom ob zvoku sirene zagotovili 43. zmago v sezoni. Luka Dončić je ponovno briljiral in tekmo končal s 37 točkami, spogledoval pa se je tudi s trojnim dvojčkom, saj je točkovnemu izkupičku dodal še 9 skokov in podaj. Zaradi odsotnosti Kyrie Irvinga je priložnost v prvi peterki ponovno dobil tudi Goran Dragić, ki je tekmo končal kot drugi najboljši strelec domače ekipe z 21 točkami. V infarktni končnici je najprej Kevin Durant 10 sekund pred koncem zadel trojko za prednost domačih za točko. V zadnjem napadu na tekmi pa je kakopak žoga pristala v rokah Luke Dončića, ki je izvrstno našel Spencerja Dinwiddieja, ki je še na drugi tekmi zapored zadel trojko za zmago.