Košarkarji Dallasa so gostovali pri ekipi Phoenixa in izgubili z rezultatom 105:98. Igrali so brez prvega zvezdnika, a se vseeno enakovredno kosali z domačo ekipo. Prvi polčas so dobili z minimalno razliko, vendar so domači v zadnji četrtini prestavili v višjo prestavo in z odlično igro v napadu zasluženo slavili.

Najuspešnejši posameznik na tekmi je bil Devin Booker, ki je prispeval 24 točk, dodal 13 skokov in 2 podaji. Poskrbel pa je tudi za potezo tekme, katero si lahko pogledate v priloženemu videoposnetku. Pri Dallasu sta Tim Hardaway Jr. in Kristaps Porzingis prispevala 22 in 21 točk.

Razlog za skrb pa je poškodba Luke iz prejšnje tekme, saj se na ogrevanju ob metu na koš ni niti premaknil iz mesta. Gre mogoče za tako močno bolečino ali zgolj za preventivo? Iz tabora Dallasa uradnih informacij kako resno je stanje o poškodbi še ni bilo.