V Beogradu znova kaos na tribunah!

Na odločilni tekmi finala ABA lige v dvorani Aleksandra Nikolića je izvrstno predstavo obeh ekip na parketu, znova zasenčilo dogajanje na tribunah.

Na tokratni tekmi je bila v vlogi domačini ekipa Crvene Zvezde. Najzvestejši beograjski navijači “Delije” so se črno belim rivalom dodobra oddolžili za tretjo in četrto tekmo ter v dvorani pripravili peklensko vzdušje. Vse pa je preseglo meje dobrega okusa v začetku drugega polčasa, ko je prišlo do vdora navijačev na parket. Sodniki so nemudoma srečanje prekinili in skupaj z igralci zapustili parket. Srečanje se je nadaljevalo s 40 minutno zamudo. Po končanem srečanju, pa so se veselili igralci Zvezde, ki so z 80-77 uspeli pripeljati srečanje do konca. Vprašanje v zraku pa ostaja, koliko kazni bo vodstvo ABA lige naložilo Crveni Zvezdi.