Toronto brez Dragića do druge zmage

Ponoči so Toronto Raptorsi v Scotiabank Areni gostili moštvo Indiana Pacers, proti kateremu so slavili s 118:100.  Edina kanadska franšiza v ligi NBA je tako zabeležila svojo drugo zmago na petih tekmah v aktualni sezoni. Goran Dragić tokrat ni zaigral.

Najbolj razpoloženi košarkar na tekmi je bil Fred VanVleet, ki je zabeležil 26 točk, 10 skokov in šest asistenc. Pri Torontu se je izkazal tudi OG Anunoby, ki je dosegel 25 točk tri skoke in tri asistence.

Pri Pacersih, ki jih letos vodi Rick Carlisle, je največ pokazal 28-letni Malcolm Brogdon, ki je v 22. minutah prispeval 18 točk, pet skokov in pet asistenc. Brogdon je nato v tretji četrtini staknil poškodbo in tekme ni več nadaljeval. Pacersi so tako zabeležili že četrti poraz letos.