Rekordna zmaga Jordanove ekipe

Sinoči so Pacersi gostili ekipo legendarnega Michaela Jordana Charlotte Hornets. Sršeni so v zmagi nad Indiano podrli svoj rekord za največ doseženih točk na eni tekmi. Svoj prejšnji rekord 143 so izboljšali za kar 15 točk.

Srečanje v Indiani so domačini začeli bolje in po 12ih minutah vodili za 3 točke. V drugem polčasu so pobudo prevzeli gostje in v zadnjih 24 minutah tekme dosegli kar 87 točk. Tekmo so na koncu dobili z rezultatom 158:126. To pa je tudi najboljši strelski večer v zgodovini te franšize.

Najbolj razigran v vrstah Jordanove ekipe je bil Kelly Oubre Jr. Iz klopi je dosegel 39 točk, pri tem zadel kar 10 trojk. Poleg njega se je izkazal tudi mladi LaMelo Ball, ki je z 29 točkami, 10 skoki in 13 podajami imel najvišji +/- na srečanju. Njegova ekipa je z njim na igrišču nadigrala domačine s kar 45 točkami prednosti.