Nikola Jokić ne popušča, zaigral tudi Čančar

Košarkarji Denver Nuggets so po nekaj slabših predstavah včeraj prišli do zmage nad Oklahomo (119:101), svoje minute pa je dobil tudi Vladko Čančar.

Na tekmi je z 27 točkami, 12 skoki in 6 podajami znova blestel srbski center Nikola Jokić, končno pa je dočakal tudi konkretno pomoč svojih soigralcev. Monte Morris je dosegel 22 točk, Gary Harris 20, Paul Millsap pa je poleg 21 točk izenačil tudi 12 Jokičevih skokov.

Priložnost je dobil tudi Vlatko Čančar, ki je v štirih minutah ujel dve odbiti žogi,  eno je ukradel, zgrešil pa je edini met iz igre.

V drugi tekmi večera je Utah s pomočjo 21-tih trojk s 118:102 premagal New Orleans in se po šestih zaporednih zmagah zavihtel na drugo mesto Zahoda. Pri zmagovalcih je z 28 točkami izstopal Donovan Mitchell, Zion Williamson jih je za Pelikane dosegel 32.

Danes ponoči bosta na novo zmago upala tudi Luka Dončić in Goran Dragić. Slednji bo z Miamijem igral proti Torontu, ki je nazadnje odštel lekcijo Dončičevemu Dallasu. Ta se bo za zadnji slabši predstavi skušal oddolžiti v Indiani.