Navijači Dallasa: Vrnite nam Luko!

Po porazu v prvem krogu končnice na domačem parketu proti ekipi Utah Jazz, navijači Dallasa hrepenijo po vrnitvi Luke Dončića.

Brez slovenskega zvezdnika so se telički sicer dobro kosali z nasprotniki iz Salt Lake Cityja in po energičnem začetku prvo četrtino dobili s 23-20. Do polčasa se je prebudil prvi zvezdnik gostov Donnovan Mitchel, ki je gostujoči ekipi do polčasa priigral dve točki prednosti. Utah prednosti do konca srečanja ni izpustil iz rok (93-99), so pa bili domači predvsem v zadnjih minutah tekme zelo blizu. Prav v teh dramatičnih trenutkih se je videlo kako zelo krvavo domači pogrešajo Dončića, saj so Dinwiddie, Brunson in soigralci na parketu delovali popolnoma brezidejno. Navijači Dallasa na Twitterju so si enotni: “Brez Luke te serije ne moremo dobiti.” Strahovi navijačev so še kako upravičeni, saj je po najnovejših poročanjih Lukova odsotnost tudi na drugi tekmi vse bolj verjetna.