Na klopi prisoten, na prvi letošnji nastop bo moral še počakati

Vlatko Čančar je z ekipo gostil Philadelphio in izgubil z rezultatom 103:89. Phila si je zmago zagotovila na koncu prvega in v začetku drugega polčasa, v zadnji četrtini pa tekmo zgolj uspešno pripeljala proti koncu. Denver je prikazal zelo neprepričljivo igro in na koncu zasluženo izgubil. Pri domačih je bil najučinkovitejši Nikola Jokić, ki je kot edini prikazal zadovoljivo igro.

Najučinkovitejši posameznik večera, je bil prav Jokić ki je prispeval 30 točk, dodal 10 skokov in 7 podaj. Za goste sta največ točk prispevala Tyrese Maxey in Seth Curry, ki sta se ustavila pri 22 in 20 točkah. Gostujoča ekipa je igrala brez prvih zvezdnikov, Joela Embida in Bena Simmonsa, ki z ekipo na daljše gostovanje sploh ni odpotoval. Naš Vlatko Čančar ponoči ni zaigral in kot kaže bo tudi letošnja sezona zanj glede minut zelo skromna. Bo v prihodnje dobil več igralnih minut ali pa bo moral razmislit o drugačni rešitvi? Vsekakor se bo nekaj moralo hitro spremeniti, saj je za njegov razvoj igranje ključnega pomena.