Musa odločil bitko za vrh Evrolige

Zaključek tedna nam je prinesel dvoboj vodilnih ekip Evrolige. Fenerbahče in Real Madrid sta se spopadla v težko pričakovanem dvoboju, ki ga je odločil reprezentant Bosne in Hercegovine.

Real Madrid je sezono začel nekoliko zadržano, zdaj pa se zdi, da je španska ekipa ponovno v pravi formi. V gosteh so povedli z rezultatom 25-16, do konca tekme pa se niso ozrli nazaj. V polčas so vstopili z 12 točkami prednosti, v zadnjo četrtino pa s 14 točkami prednosti. Tekmo so dobili s 85-71 in izboljšali svojo statistiko v Evroligi.

Džanan Musa je bil z 18 točkami najboljši strelec zmagovalne ekipe, dodal pa je še 4 skoke in 6 podaj – njegovo statistiko so pokvarile 4 izgubljene žoge.

Real Madrid je zdaj na drugem mestu Evrolige z 8 zmagami in 3 porazi, Fenerbahče pa je še vedno na prvem mestu z 9 zmagami in 2 porazoma.