Milwaukee in Denver v vrhu, Dragić in Čančar v težavah

Nikola Jokić je dosegel 28. trojni dvojček v sezoni in popeljal vodilno ekipo zahoda Denver Nuggets do zmage v gosteh pri Brooklyn Nets s 108:102. Vlatko Čančar je ostal na klopi. Tudi Dragića ni bilo na igrišču, ko so Milwaukee Bucks s 118:111 premagali Toronto Raptors.

Jokić je blestel z 22 točkami, 17 skoki in z desetimi podajami. Prvi strelec ekipe je bil Michael Porter z 28 točkami, od tega je petkrat zadel z razdalje. Jamal Murray je dodal 25 točk, od tega 20 v prvi četrtini. Čančarju trener ni namenil niti minute na parketu, zato si je ta tekmo ogledal s klopi.

Milwaukee Bucks so po 33. trojnem dvojčku Giannisa Antetokounmpa gladko premagali Toronto Raptors.

Grški zvezdnik je tekmo končal z 22 točkami, bil je 100 % pri metu iz igre, 13 skokih in desetih podajah. Brook Lopez je k zmagi dodal 26 točk, od tega 17 v zadnji četrtini, Khris Middleton pa 20.

Dragića po podpisu pogodbe z Milwaukeejem še ni bilo v kadru trenerja Mika Budenholzerja. Po poročanju tamkajšnjih medijev ima Dragić še vedno težave s kolenom.