Luka Magic edina svetla točka ob zmagi Dallasa

Dallas je ponoči zopet igral doma in zabeležil drugo zmago v nizu. Gostili so ekipo San Antonia od katere so bili boljši v vseh četrtinah in na koncu zasluženo slavili z rezultatom 104:99.

Najučinkovitejši posameznik na tekmi je bil prav Luka Dončić, ki je prispeval 25 točk, dodal 3 skoke in zbral 5 podaj. Spet pa je poskrbel za nekaj neverjetnih potez. Drugi strelec njegove ekipe je bil Jalen Brunson, ki prispeval 19 točk, temu dodal 7 skokov in 5 podaj. Goste pa sta v igri držala Dejounte Murray, ki je prispeval 23 točk, dodal 10 skokov in 8 podaj, ter Jakob Poeltl, ki je 13 točkam dodal še 13 skokov in 2 podaji. Dallas je igral brez Kristapsa Porzingisa.

Po tekmi pa je misli o Luki strni tudi legendarni trener Gregg Popovich: “sprašujem se, kako za vraga si postal tako dober iz tako majhne države?” Ta izjava definitivno pove marsikaj.