Lakersi vodijo; Warriorsi, Knicksi in Heat izenačeni

Anthony Davis je z doseženimi 30 točkami in 23 skoki Lakersom pomagal do zmage proti Warriorsom s 117:112.

Ni kazalo dobro, a Anthony Davis in Los Angeles Lakers so zdržali in premagali Golden State Warriors s 117:112.

Davis je, potem ko je dosegel 30 točk in 23 skokov, v Chase Centru potisnil Lakerse pred Warriorse. S tem so prevzeli vodstvo z 1-0 v zgodnji seriji polfinala zahodne konference.

Vseeno se je zmaga po precej dominantnem začetku drugega polčasa v zadnjih trenutkih skoraj izmuznila.

Bojevniki, ki so v začetku četrte četrtine zaostajali 0-14, so se odzvali s popolno serijo 14-0, ki sta jo zaključili trojki Jordana Poola in Stephena Curryja v skoraj petih minutah in popolnoma izbrisali prednost Lakersov.

Curryjeva široko odprta trojka pa je bila zadnja žoga, ki so jo Warriorsi dobili. Lakersi so preostanek poti držali Golden State brez zadetkov in zadeli nekaj prostih metov, da so zapečatili zmago s petimi točkami in prevzeli vodstvo v zgodnji seriji.