Koliko časa še ima Golemac?

Sinoči so košarkarji Olimpije še drugič v zadnjih 48h urah izgubili. Tokrat so bili od njih boljši košarkarji JL Bourga, ki so srečanje dobili z rezultatom s 7 točkami prednosti. Med navijači Ljubljančanov se pojavlja vse več nezadovoljstva. Nekateri so tudi začeli z zbiranjem podpisov za odstop trenerja Zmajev.

Včeraj je Cedevita gostova v Franciji na tekmi 11. kola Eurocupa. Po prvi četrtini je bilo srečanje izenačeno. Nato je sledilo naravnost katastrofalnih 10 minut. Ljubljančani so v njih uspeli zadeti samo dvakrat. Domačini so to izkoristili in odšli na premor z 12 točkami prednosti. Olimpiji zaostanka ni uspelo nadoknaditi. Na koncu so tekmo izgubili z izidom 76:69.

Zmaji so v letošnjem koledarskem letu uspeli premagati zgolj Krko v ligi ABA. V Eurocupu so brez zmage že več kot mesec dni. Zato se med ljubitelji ljubljanske košarke ponovno pojavlja želja o odstopu Jurice Golemca. Na spletu so se pojavile tudi peticije in strani v izraz nezaupanja strokovnjaku Cedevite.

Olimpija je s 7. porazom tudi izpadla iz osmerice, ki se bo prebila v nadaljevanje evropskega pokala. Slabša od Cedevite je samo še grška ekipa Promitheas Patras.