Jurica Golemac: “Vsak, ki je stopil na parket, je garal”

Ekipa Cedevite Olimpije je na včerajšnji tekmi proti MZT-ju dosegla zmago v ljubljanskem Tivoliju. Z rezultatom 93-73 so prišli do tretje zmage v ABA ligi in prekinili niz porazov. Kaj je po tekmi povedal trener domačinov Jurica Golemac?

»Za nas je ta zmaga po štirih zaporednih porazih zelo pomembna. Po vseh problemih, s katerimi se soočamo, smo čutili pritisk, ampak za nami je dober petkov trening, dobro smo se pogovorili tudi na sestanku. Vsi fantje so stopili skupaj in vsak, ki je stopil na parket, je garal, to pa mora biti popotnica za naprej,« je povedal trener Ljubljančanov.

Dodal je tudi nekaj besed, ki so bile namenjene navijačem ekipe: »V Tivoliju je vzdušje vedno zelo dobro. Hvala vsem navijačem. Verjamem, da tudi njim ni bilo lahko priti na tekmo po našem nizu porazov, a pravi navijači so bili tu, in takoj se je videla njihova pomoč.«