Jezerniki so izgubili na gostovanju, tekmo je zaznamoval incident

Lakersi so ponoči gostovali pri OKC in izgubili z rezultatom 123:115. Tekmo so začeli odlično, tako kot se od takšne ekipe pričakuje, prvo četrtino so dobili z 22 točkami razlike. Potem pa smo spremljali povsem drugačen obraz obeh ekip. Ekipa Oklahome je stopila na plin in slavila prav v vseh ostalih četrtinah in na koncu tudi zasluženo slavila.

Pri domačih je bilo kar nekaj igralcev zelo učinkovitih, najbolj pa sta izstopala Shai Gilgeous – Alexander, ki je prispeval 27 točk, dodal 9 skokov in 5 podaj, ter Josh Giddey, ki je prispeval 18 točk, dodal 2 skoka in 10 podaj.  Pri gostih sta bila najučinkovitejša Anthony Davis, ki je prispeval 30 točk, dodal 8 skokov in 2 podaji, ter Russell Westbrook, ki je zbral 20 točk, dodal 14 skokov in 13 podaj. Tekmo je zaključil s trojnim dvojčkom. Za Lakerse še vedno ni igral prvi zvezdnik LeBron James, saj si je na zadnji domači tekmi lažje poškodoval gleženj.

Sam Westbrook pa je poskrbel za incident ob koncu tekme, ko je bil tudi izključen. Za kaj točno je šlo lahko preverite v spodnjem videoposnetku.