Jezerniki nadaljujejo s toplo – hladno predstavo

Ponoči so Lakersi doma gostili ekipo OKC-ja in v napetem srečanju izgubili z rezultatom 107:104. Tekmo so začeli dobro, prvi polčas tudi dobili z minimalno razliko. V začetku drugega polčasa pa so si košarkarji OKC-ja priigrali prednost, ki jim je na koncu zadostovala za zmago.

Tekmo je zaznamovala poškodba Anthonyja Davisa na koncu prvega polčasa. Igrišče je zapustil ob bolečinah v roki, ampak se je vrnil na igrišče in tekmo tudi odigral. Kakšne narave je poškodba bomo videli v naslednjih dneh, ali bo na voljo ekipi ali ne. Pri domačih je bil najučinkovitejši prav on, ki je prispeval 29 točk, dodal 18 skokov in 5 podaj. Russell Westbrook je prispeval 27 točk, 21 točk pa je dodal Carmelo Anthony. Prvi zvezdnik ekipe LeBron James ni igral.

Za goste je bil najučinkovitejši Shai GIlgeous – Alexander, ki je prispeval 28 točk, dodal 3 skoke in 6 podaj. Luguentz Dort je ob zmagi svojega moštva prispeval 17 točk. OKC se je v letošnji sezoni veselil druge zmage proti Jezernikom. V prvi tekmi so jih premagali na domačem igrišču.