Hrvat se je znesel nad Dallasom #video

Čeprav je bil skupno šele peti strelec srečanja pa je Ivica Zubac proti Dallas Mavericksom pokazal predstavo sezone. Dosegel je dvojni dvojček, saj je zbral 21 točk, 15 skokov in podajo. Presenetil je z izjemno učinkovitim metom, saj je iz igre metal kar 10/10.

Zubac je blestel na začetku drugega polčasa, ko je pod obročem kazal dominanto predstavo in spretno zaključeval, ter skakal. Bil je tudi pomemben člen v zadnjem zmagovitem valu Clippersov, ko so po rezultatu 101-101 povsem nadigrali Dallas. Zubac je tako med minutami odmora tudi prejemal čestitke strokovnega štaba in soigralcev.

23-letnik sicer igra svojo prvo sezono pri Los Angeles Clippersih, pred tem je mestnih tekmecev, Lakersov. V letošnji sezoni hrvaški center igra v povprečju 18 minut, dosega pa 8,2 točki, 7,4 skoka in 1,1 asistenco.