Erupcija Stepha Currya v predsezoni: 40 točk v 25 minutah!

Že v prvi četrtini je Curry napovedal simultanko proti ekipi Minessote, kjer je med strelci vodil s 17 točkami. Toda nihče v novem domu Bojevnikov, Chase centru ni pričakoval take eksplozije.

V 25 odigranih minutah je Curry dosegel 40 točk in ekipo vodil k zmagi s 143-123 proti Timberwolvesom. Njegov meti iz igre je bil 14/19 od tega kar šest trojk iz devetih poizkusov.

Kot kaže Stephen Curyy v predsezoni enostavno uživa v obračunavanju z Minessoto. Že lani je praktično na isti tekmi predsezone proti isti ekipi dosegel isto čtevilo točk. Igralci nasprotne ekipe pa so tako doživljali neprijeten #deja-vu«.

Navdušen je bil tudi trener Golden Statea Steve Kerr, ki pravi: »Očitno je Steph v formi iz sredine sezone.« Dodaja še, da bo Curryja v naslednjih treh pripravljalnih tekmah vsaj enkrat pustil na klopi.