Dallas nadaljuje zmagoviti niz

Ponoči so košarkarji Dallasa na svojem igrišču gostili ekipo New Orleansa in slavili z rezultatom 108:92. Zmagoviti niz so tako povečali na tri tekme, četrto zaporedno zmago pa bodo iskali v četrtek ponoči proti ekipi Chicaga v United Centru.

Gostje so tekmo bolje začeli, prvo četrtino tudi dobili z rezultatom 27:22, nato pa so se Luka in ekipa prebudili, prikazali pravo ekipno igro in na koncu zasluženo slavili. Najuspešnejši posameznik na tekmi je bil Luka Magic, ki je prispeval 25 točk, dodal 5 skokov in 5 podaj. Tim Hardaway Jr. in Jalen Brunson sta prispevala 17 točk. Na igrišče pa se je vrnil tudi Kristaps Porzingis, povratnik po poškodbi, ki je prispeval 12 točk, dodal pa še 8 skokov in 3 podaje. Jonas Valanciunas in Josh Hart sta za goste prispevala vsak po 22 točk.

Dallas je z novo zmago izboljšal razmerje (7-3), še vedno zaseda visoko tretje mesto na zahodni konferenci. New Orleans pa je z novim porazom in katastrofalnim razmerjem (1-9) zasidran na zadnjem mestu prav tako zahodne konference.