Dallas Mavericks uspešno opravili popravni izpit

Po katastrofalnem porazu proti Houston Rocketsom je bilo jasno, da se bodo morali Dallas Mavericksi hitro pobrati in vrniti na zmagovita pota. Že danes ponoči jih je namreč čakal popravni izpit proti Milwaukee Bucksom, ki pa so ga Telički opravili z odliko in zmagali s 116-101.

Omeniti velja, da so Bucksi sicer igrali brez Giannisa Antetokounmpa, ki je počival zaradi poškodbe kolena, vseeno pa so Teksačani tekmo odločili predvsem v zadnji četrtini, ko so povsem razbili nasprotnika. Odločilni moment se je pričel 8 minut pred koncem obračuna, gostje pa so imeli takrat še 4 točke prednosti, nato pa je sledil čudežni preporod Dallasa. Luki Dončiću in soigralcem je v naslednjih minutah uspevalo prav vse in zadnjo četrtino so dobili s kar 116-101.

Dončić je v 37 minutah igre zbral 27 točk, 9 skokov in 9 asistenc, Porzingis jih je dodal 26, ob kar 27 skokih. Donte DiVincenzo je v vrstah Milwaukeeja dosegel 22 točk.