Clippersi znova žrtev Dončića

Danes ponoči so košarkarji Los Angeles Clippersov gostovali v Dallasu. Tam jih je pričakal neustavljivi Luka Magic. 22-letnik v prvi četrtini ni mogel zgrešiti na koncu srečanja pa se je ustavil pri 51 točkah.

V noči na petek so Mavericksi gostili košarkarje iz mesta angelov. Domačini so vodili praktično od prve sekunde tekme. Največji krivec za to je bil Slovenski superzvezdnik Luka Dončić. Po njegovih besedah se je sicer pred tekmo slabo počutil, vendar mu je pomagala skodelica kave. Svoje misli o prvi četrtini je nato strnil v: Vse, kar sem v prvi četrtini vrgel proti obroču, je končalo v košu. Ko je tako, ne želiš, da se ustavi.”

Po 12 minutah so Telički vodili z izidom 36:28, kar 28 točk za Dallas je prispeval naš as. Mavsi so srečanje mirno pripeljali do konca in slavili z rezultatom 105:112. Luka je z 51 točkami podrl svoj strelski rekord. Poleg tega je ujel še 9 skokov in 6krat uspešno asistiral.