Čančar z imenitno akcijo zopet spletna zvezda (video)

Denver je na tokratni gostujoči tekmi, z dvakratnim najkoristnejšim igralcem (MVP) lige Nikolo Jokićem, premagal Miami Heat s 112:108. Blestel tudi Vlatko Čančar.

Michael Porter Jr. je k zmagi dodal 17 točk, Bruce Brown 16, Jeff Green 12, še trojica košarkarjev, med njimi tudi Čančar, pa je prispevala po deset točk. Čančar je tekmo proti Miamiju začel v prvi peterki in v 28 minutah na parketu dodal še pet skokov, šest podaj ter eno blokado in eno ukradeno žogo.

Prav njegova atraktivna blokada pa je poskrbela za navdušenje tako na spletu, kot v dvorani. Čančar pa je ponovno dokazal, kako dober je lahko.

Chicago Bulls Gorana Dragića so še četrtič zaporedoma ostali brez zmage, ko so, tokrat doma, z 91:100 klonili proti Orlando Magic. Pri gostih so se izkazali Paolo Banchero z 22, ter Franz Wagner in Markelle Fultz s po 18 točkami.

Prvi strelec bikov je bil Zach LaVine s 26 točkami, Dragić pa je v 11 minutah zbral dve točki in eno podajo ter izgubil dve žogi. Biki so ta trenutek v spodnjem delu lestvice vzhodne konference na 11. mestu.