Bucksi v gosteh prekinili niz treh porazov

Gostje so v Detroitu pod taktirko Giannisa celo tekmo narekovali tempo, bili boljši v vseh četrtinah in na koncu zasluženo slavili. Z zmago so prekinili niz treh porazov in tako razmerje zmag in porazov izenačili na (4-4). Domači še vedno ostajajo pri eni zmagi in razmerju (1-6).

Tekma se je zaključila z rezultatom 117:89. Najuspešnejši posameznik pa je bil Giannis, ki je prispeval 28 točk, dodal 8 skokov in 9 podaj. Pat Connaughton in Jordan Nwora sta prispevala 16 točk. Khris Middleton ni igral, ker je bil pred tekmo pozitiven na koronavirus in je zaradi spoštovanja ukrepov moral tekmo izpustiti. Pri domačih je največ točk prispeval Jeremi Grant, zabeležil je 21 točk, 2 skoka in podajo.

Bucki po tej tekmi zasedajo deseto mesto vzhodne konference, Pistonsi pa zadnje petnajsto.