#mojtim priprave na EuroBasket začenja 16. julija

Ljubljana – Slovenska moška reprezentanca je prejela vabilo kitajskih partnerjev in bo od 21. do 28. julija gostovala na prijateljskem turnirju v Šanghaju, kjer bo odigrala tekmi z Veliko Britanijo. #mojtim bo v pripravah na EuroBasket, ki se bo začel konec avgusta, odigral osem prijateljskih tekem.


Slovenija bo v pripravah na evropsko prvenstvo, ki se bo začelo konec avgusta, odigrala osem prijateljskih tekem. Domačim gledalcem se bo predstavila 8. avgusta v Stožicah proti aktualnim svetovnim prvakom Nemcem ter 19. avgusta prav tako v Ljubljani proti Veliki Britaniji.

Vstopnice za Telemachov spektakel med Slovenijo in Nemčijo so že v prodaji in so razdeljene v več cenovnih kategorij. Za rdeči ring so na voljo že od 18 evrov dalje, vstopnice za zeleni ring pa od 40 evrov dalje. Za navijače so na voljo tudi ekskluzivni sedeži ob samem igrišču. Otroci do dopolnjenega šestega leta imajo na tekmo prost vstop, a nimajo zagotovljenega sedeža (sedijo v naročju). Generalni sponzor slovenske košarke, podjetje Telemach, bo na tekmi med Slovenijo in Nemčijo pripravilo poseben navijaški sektor. Le ta se bo nahajal na rdečem ringu dvorane Stožice.

POVEZAVA NA NAKUP VSTOPNIC TELEMACHOV SPEKTAKEL SLOVENIJA : NEMČIJA

Pripravljalne tekme #mojtim

26. julij: Slovenija : Velika Britanija (Šanghaj)

27. julij: Slovenija : Velika Britanija (Šanghaj)

8. avgust: Slovenija : Nemčija (Ljubljana – Stožice)

10. avgust: Nemčija : Slovenija (Mannheim)

15. avgust: Litva : Slovenija (Šiauliu)

16. avgust: Latvija : Slovenija (Riga)

19. avgust: Slovenija : Velika Britanija (Ljubljana – Stožice)

21. avgust: Srbija : Slovenija (Beograd)

Vir:KZS

Related posts