Moštvo Gregorja Hrovata Meksa Yatirim Afyon Belediyespor je v 11. krogu turškega prvenstva gostilo zvezdniški Anadolu Efes in tesno izgubilo s 84:88.

Domači so po slabšem začetku ob polčasu že zaostajali za 14 točk, toda z odlično tretjo četrtino, ki so jo dobili s 31:16 so se vrnili v igro. Za najlepšo potezo kroga pa je prav ob koncu tretje četrtine poskrbel slovenski reprezentant Gregor Hrovat, ki je ob zvoku sirene za vodstvo zadel neverjeten met prek glave. Domači so nazadnje vodili dobrih šest minut pred koncem srečanja, Efes pa si je nato na hitro priigral nekoliko višjo prednost, tekmo pa je s trojko dokončno odločil Vasilije Mičić 34 sekund pred koncem.

Hrovat je prikazal odlično vsestransko predstavo, saj je 11 točkam dodal še šest skokov in šest asistenc. Pri gostih, ki so nastopili brez prvega zvezdnika Shana Larkina, je bil neustavljiv nekdanji NBA-jevec Rodrigue Beaubois, ki se je na koncu ustavil pri 31 točkah.